I T W E L D I N G

Projekty, systemy, aplikacje – masz na nie pomysł? Zgłoś się do nas!

Projekty spersonalizowane dla klienta lub przez niego wymyślone to jedna z rzeczy, którymi się zajmujemy. Co najważniejsze, specjalizujemy się przede wszystkim w autorskich rozwiązaniach dla biznesu. Ponadto, mamy wiedzę oraz doświadczenie w tworzeniu indywidualnych projektów dla firm do zarządzania oraz automatyzacji różnych procesów. Z pewnością, nie boimy się nowych rozwiązań. W rezultacie, stworzymy dla ciebie indywidualne oprogramowanie od aplikacji mobilnej po system CRM do zarządzania twoją firmą. Dodatkowo, integrujemy także nasze aplikacje z różnego rodzaju API, ale i urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak kamery, czy też różnego rodzaju czytniki, kontrolery, czujniki.

Projekty indywidualne - Jaki jest nasz stack technologiczny?

Laravel

Podstawowym frameworkiem, z którego konsekwentnie korzystamy przy projektowaniu i budowaniu aplikacji webowych jest Laravel. Dlaczego? Dlatego, że Laravel jest szybkim a także bardzo dobrze zabezpieczonym frameworkiem. Ponadto, aplikacje i projekty napisane w Laravelu bardzo dobrze pracują poprzez API z zewnętrznym oprogramowaniem.

ReactNative

W tworzeniu aplikacji i projektów mobilnych postawiliśmy przede wszystkim na ReactNative. Bardzo popularną i wydajną bibliotekę napisaną przez programistów od Facebooka. Z tego też powodu, tutaj także kierowaliśmy się bezpieczeństwem a także możliwościami integracji z różnego rodzaju czujnikami telefonu, a także zewnętrznym oprogramowaniem. Podsumowując, aplikacje napisane w ReactNative są wieloplatformowe.

Inne technologie

Z pewnością, naszymi głównymi stackami technologicznymi są Laravel oraz ReactNative w czym się specjalizujemy. Jednak, co ciekawe, nie ograniczamy się tylko do tych dwóch technologii. Jesteśmy również otwarci na inne. W swojej pracy korzystamy z wielu języków oraz bibliotek, które służą głównie do integracji aplikacji internetowych z zewnętrznymi urządzeniami.

Dlaczego my i nasze projekty?

Sprawdź, czym przede wszystkim się kierujemy przy tworzeniu projektów, aplikacji webowych oraz mobilnych.

#1 Bezpieczeństwo

Naszym numerem jeden jest bezpieczeństwo, które konsekwentnie stawiamy ponad wszystko. Innymi słowy, wiemy jak bardzo ważna w dzisiejszych czasach jest ochrona danych osobowych.

#2 Indywidualne podejście do projektów

Co najważniejsze, do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Przede wszystkim, nie kopiujemy i nie wklejamy gotowych rozwiązań. W rezultacie, możesz być pewny, że każde rozwiązanie będzie spersonalizowane dla ciebie!

#3 Wieloletnie doświadczenie

Od kilku lat tworzymy rozwiązania biznesowe dla naszych klientów, a w dodatku, jeszcze dłużej pracujemy w informatyce. Dlatego też, posiadamy bogate doświadczenie, nie tylko w zakresie programowania.

#4 Gwarancja

Konsekwentnie, na każde oprogramowanie dajemy gwarancję 12 miesięcy. W rezultacie, w tym czasie służymy pomocą w zakresie przedstawionym na umowie.

#5 Responsywność

Wszystkie nasze aplikacje są dostosowane do wyświetlania na różnego typu urządzeniach - w telefonach, podobnie, jak i w tabletach oraz Smart TV.

#6 Terminowość

Jest to jedna z cech którą stawiamy na samej górze. Ponadto, wiemy, jak ważne w biznesie jest dostarczanie produktu "na czas"!

#7 Dostępność

Jesteśmy dostępni praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Podsumowując, możesz się z nami kontaktować o każdej porze!

Oraz inne atuty

Dodatkowo, posiadamy wiele innych atutów, o których przekonacie się Państwo współpracując z nami.