I T W E L D I N G

Masz pomysł na aplikacje, system, projekt?

Specjalizujemy się także w autorskich rozwiązaniach dla biznesu. Mamy wiedzę oraz doświadczenie w tworzeniu indywidualnych rozwiązań dla firm do zarządzania oraz automatyzacji różnych procesów. Nie boimy się nowych rozwiązań stworzymy dla ciebie indywidualne oprogramowanie od aplikacji mobilnej po system CRM do zarządzania twoją firmą. Integrujemy także nasze aplikacje z różnego rodzaju API a także urządzeniami zewnętrznymi jak kamery, różnego rodzaju czytniki, kontrolery, czujniki.

Jaki jest nasz stack technologiczny?

Laravel

Podstawowym frameworkiem z którego korzystamy przy projektowaniu i budowaniu aplikacji webowych jest Laravel. Laravel jest szybkim a także bardzo dobrze zabezpieczonym frameworkiem. Ponadto aplikacje napisane w Laravelu bardzo dobrze pracują poprzez API z zewnętrznym oprogramowaniem.

ReactNative

W tworzeniu aplikacji mobilnych postawiliśmy na ReactNative. Bardzo popularną i wydajną bibliotekę napisaną przez programistów od Facebooka. Tutaj także kierowaliśmy się bezpieczeństwem a także możliwościami integracji z różnego rodzaju czujnikami telefonu a także zewnętrznym oprogramowaniem. Aplikacje napisane w ReactNative są wieloplatformowe.

Inne technologie

Naszym głównym stackiem technologicznym jest Laravel oraz ReactNative w czym się specjalizujemy, jednak nie ograniczamy się tylko do tych dwóch technologii.Jesteśmy otwarci na inne technologie. W swojej pracy korzystamy z różnego rodzaju języków oraz bibliotek głównie do integracji aplikacji internetowych z zewnętrznymi urządzeniami.

Dlaczego my?

Sprawdź czym się kierujemy przy tworzeniu aplikacji webowych oraz mobilnych.

#1 Bezpieczeństwo

Naszym numerem jeden jest bezpieczeństwo które stawiamy ponad wszystko. Wiemy jak bardzo ważna w dzisiejszych czasach jest ochrona danych osobowych.

#2 Indywidualne podejście

Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Nie kompiujemy i nie wklejamy gotowych rozwiązań. Możesz być pewny, że każde rozwiązanie będzie tworzone specjalnie pod ciebie!

#3 Wieloletnie doświadczenie

Od kilku lat tworzymy rozwiązania biznesowe dla naszych klientów, a jeszcze dłużej pracujemy w informatyce dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie, nie tylko w zakresie programowania.

#4 Gwarancja

Na każde oprogramowanie dajemy gwarancję 12 miesięcy. W tym czasie służymy pomocą w zakresie przedstawionym na umowie.

#5 Responsywność

Wszystkie nasze aplikacje są dostosowane do wyświetlania na różnego typu urządzeniach - telefonach, tabletach, Smart TV.

#6 Terminowość

Jest to jedna z cech którą stawiamy na samej górze. Wiemy jak ważne w biznesie jest dostarczanie produktu "na czas"!

#7 Dostępność

Jesteśmy dostępni praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Tworząc dla ciebie rozwiązanie możesz się z nami kontaktować o każdej porze!

Oraz inne atuty

O reszcie naszych atutów dowiecie się przy współpracy z nami. Zapraszamy do kontaktu.