I T W E L D I N G

Dlaczego my?

Sprawdź, czym przede wszystkim się kierujemy przy tworzeniu aplikacji webowych oraz mobilnych.

#1 Bezpieczeństwo

Naszym numerem jeden jest bezpieczeństwo, które konsekwentnie stawiamy ponad wszystko. Innymi słowy, wiemy jak bardzo ważna w dzisiejszych czasach jest ochrona danych osobowych.

#2 Indywidualne podejście

Co najważniejsze, do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Przede wszystkim, nie kopiujemy i nie wklejamy gotowych rozwiązań. W rezultacie, możesz być pewny, że każde rozwiązanie będzie spersonalizowane dla ciebie!

#3 Wieloletnie doświadczenie

Od kilku lat tworzymy rozwiązania biznesowe dla naszych klientów, a w dodatku, jeszcze dłużej pracujemy w informatyce. Dlatego też, posiadamy bogate doświadczenie, nie tylko w zakresie programowania.

#4 Gwarancja

Konsekwentnie, na każde oprogramowanie dajemy gwarancję 12 miesięcy. W rezultacie, w tym czasie służymy pomocą w zakresie przedstawionym na umowie.

#5 Responsywność

Wszystkie nasze aplikacje są dostosowane do wyświetlania na różnego typu urządzeniach - w telefonach, podobnie, jak i w tabletach oraz Smart TV.

#6 Terminowość

Jest to jedna z cech którą stawiamy na samej górze. Ponadto, wiemy, jak ważne w biznesie jest dostarczanie produktu "na czas"!

#7 Dostępność

Jesteśmy dostępni praktycznie o każdej porze dnia i nocy. Podsumowując, możesz się z nami kontaktować o każdej porze!

I wiele innych

Dodatkowo, posiadamy wiele innych atutów, o których przekonacie się Państwo współpracując z nami.